Zavřít reklamu

Zřejmě unikly concept-arty ze hry Batman: Court of Owls

Zřejmě se na internet dostaly obrázky, které měly zůstat ukryté.

15. 1. 2019     Zdroj

Studio Rocksteady dost zásadně mlží o novém titulu, který připravuje. Dlouhou dobu se totiž dušovalo, že rozhodně nejde o dalšího Batmana. Jak se ale čeká a čeká na oznámení, tak začínají vyplouvat zajímavé skutečnosti. Vypadá to totiž, že se na novém Batmanovi opravdu pracuje, ačkoliv to studio popírá. Nedávno dokonce unikl název, který by měl být Batman: Court of Owls.

Pochází obrázky z nového Batmana?

Na internetu se objevily artworky od Eddieho Mendozy. Ten spolupracuje se společností Warner Bros Montreal. Obrázky zveřejnil on sám, ale poté co byl zasypán dotazy, tak je zase odstranil. Tvrdí sice, že jde o jeho fanouškovskou tvorbu, ale okamžité odstranění hovoří samo za sebe. Zřejmě tak máme možnost vidět ilustrační obrázky k novému titulu.

Co nám naznačuje uniklý název Court of Owls? Jedná se o příběhovou linii, v níž se ve městě Gotham zformovala takto nazvaná skupina. Ta unášela malé děti z cirkusu a vytvářela z nich dokonalé zabijáky. Jde o novější příběhy, neboť se v komiksech poprvé objevila v roce 2011. Evidentně se tedy studio inspirovalo méně známými historkami z Gothamu.