Zavřít reklamu

Známe přesné datum spuštění bet nového Call of Duty: Modern Warfare

Otestovat hru již budeme moci za několik málo týdnů.

5. 8. 2019     Zdroj

call of duty modern warfare

Nejednoho milovníka Call of Duty doslova nadchlo oznámení nového dílu s podtitulem Modern Warfare, který bude vycházet ze tří předešlých tří dílů minisérie Modern Warfare. Této novinky se dočkáme sice až 25. října, už o více než měsíc dříve však budou k dispozici první multiplayerové bety. A právě data jejich stratů již známe. 

Pokud si hru předobjednáte, na PlayStationu 4 si budete moci betu otestovat již 12. září. 16. září pak bude možné betu otestovat i v otevřeném režimu a to už i pro ostatní platformy. Testovat se dále v betě bude cross-play tedy multiplatformní hraní a to od 19. září v předběžném přístupu a od 21. září v otevřené betě. Pokud vás tedy láká tato možnost hraní, určitě si tyto termíny zakroužkujte do kalendáře. 

Obecně se dá říci, že nový Modern Warfare má být jak po singleplayerové, tak i po multiplayerové složce skutečně povedený. Infinity Ward se totiž už pochlubilo například skvělými možnostmi modifikace zbraní v multiplayerovém módu, díky čemuž bychom měli dostat zcela nové možnosti. Užít si ale budeme moci i epické bitvy s desítkami hráčů na rozsáhlých mapách. Zkrátka je na co se těšit.