Zavřít reklamu

Známe název chystané RPG hry ze světa Harryho Pottera

Uniklé záběry z nové Potterovky jsou údajně z titulu Magic Awakened.

4. 10. 2018     Zdroj

Před dvěma dny jsme informovali o tom, že utekly záběry z nové hry, která bude čerpat z univerza Harryho Pottera. Nyní se dozvídáme další informace. Jak už to, tak vypadá, tak titul ponese název Magic Awakened. Vypadá to, že nešlo o fake, jak někteří tvrdili, ale o skutečné záběry z dosud nevydaného titulu.

Nový titul ze světa Harryho Pottera má název

Už jen fakt, že se do celé záležitosti vmísil Warner Bros Entertainment Interactive a nechal na Youtube veškeré záběry zlikvidovat. Pochopitelně jsou stále zdroje, na nichž si můžete ukázku pustit. Nyní se ale ukazuje, že o hře už slyšelo více zdrojů a objevují se informace o jejím zákulisí. Původně se mělo za to, že na hře pracuje studio Rocksteady. Nicméně to vypadá, že je tu případně zainteresované pouze jako druhotný celek.

Hlavní vývoj má na starosti studio Avalanche Software. To je známo svou sérií Disney Infinity. Pozor! Neplést si se studiem Avalanche Studios, které stojí za Mad Maxem či sérií Just Cause. Hra je údajně ve stavu, kdy chybí minimálně rok k tomu, aby mohla reálně vyjít. Hra by měla mít celý název Harry Potter Magic Awakened, případně může být varianta Magic Forever. Krom toho se prý připravuje celý repertoár dalších Potterovských her. Brzy se možná dozvíme pravdu.