Zavřít reklamu

Známe i březnovou nabídku her pro konzole Xbox

Konzole Xbox už znají nabídku pro březnové Games with Gold.

1. 3. 2019     Zdroj

Xbox

Stejně jako Sony, tak i Microsoft přispěchal se svou nabídkou Games with Gold pro konzole Xbox One a Xbox 360. Jakých her se tedy majitelé dočkají?

Na jaké hry se mohou hráči těšit?

Pro Xbox One to bude animovaná hra Adventure Time: Pirates od Enchiridion. Ačkoliv hra vyšla teprve v loňském roce, tak už se ji Microsoft rozhodl zařadit do nabídky. Problémem tohoto titulu je fakt, že pro ty kteří neznají seriálovou předlohu příliš nebude. Druhým titulem bude Plants vs Zombies: Garden Warfare. To je výborná taškařice. Ostatně kdo by si nechtěl zahrát Call of Duty, ale se zombíky a rostlinami?

Hráči na konzoli Xbox 360 se dočkají hry Star Wars: Republic Commando, které vychází v rámci zpětné kompatibility ještě z původní konzole Xbox. Rovněž jej lze spustit i na Xbox One. Poslední dostupnou hrou pak bude Metal Gear Rising: Revengeance, který je spin-offem k sérii a kde hlavní roli ztvárnil hrdina Raiden.

Od 1. března budou dostupné Adventure Time: Pirates of Enchidirion a Star Wars: Republic Commando. Zbylé dvě budou dostupné od 16. března.