Zavřít reklamu

Známe datum zimního výprodeje her na Steamu

Rozbijte svá prasátka. Slevy na Steamu jsou za dveřmi.

18. 12. 2018     Zdroj

Steam

K Vánocům každého hráče patří neodmyslitelně i slevová akce na Steamu, díky které lze přes svátky sehnat hry se super slevami. Valve však zatím oficiálně neoznámilo, kdy tato velmi očekávaná akce vypukne. Jak už tomu však bývá, datum se přeci jen dlouho ututlat nepodařilo. 

Termín výprodeje oznámilo jako první Kotaku, kterému jej dle jeho slov sdělil jeden z vývojářů obeznámený s plány Valve. Jelikož ten samý vývojář dobře předpověděl i datum loňského zimního výprodeje a letošního podzimního, dají se informace od něj považovat za věrohodné. A kdy tedy podle něj akce vypukne? Již za dva dny. Start má totiž Valve naplánováno na 20. prosinec, konec pak až na 3. leden. 

Přestože v tuto chvíli netušíme, jaké slevy si pro nás Steam přichystá, dají se zpravidla v těchto výprodejích pořídit skutečné poklady za pár korun. Pokud jste tedy ještě neutratili všechny své úspory za vánoční dárky, už s dalšími nákupy brzděte. Nedostatek financí by vás mohl již za dva dny mrzet ještě více než kdykoliv předtím.