Zavřít reklamu

Získejte sluchátka, reproduktor či fitness náramek Niceboy za vynikající ceny

Komerční sdělení

28. 11. 2019    

Komerční sdělení: Chystáte se na koupi akční kamery, reproduktoru, sluchátek  či fitness náramku? Pak pro vás máme skvělý tip. Pokud totiž hledáte produkty s vynikajícím poměrem cena – výkon, měli byste do svého hledáčku zařadit ty od Niceboy, jelikož právě ty svou kvalitou za nízkou cenu vynikají. Mnohé z nich lze dokonce nyní sehnat s velkými slevami.

Niceboy má ve svém repertoáru opravdu široké spektrum produktů všech typů, tvarů či velikostí. Díky tomu si tak mezi nimi vybere své favority skutečně každý. Skvělé je navíc to, že se své produkty snaží tato firma neustále zlepšovat a tak poměrně často přichází s jejich novými a zpravidla lepšími generacemi, které přináší lepší vlastnosti. Nízká cena je však u nich stále zachována, díky čemuž jsou mnohými uživateli velmi často vyhledávány.

Bez povšimnutí byste nyní neměli nechat například fitness náramek X-fit Active, který toho nabízí skutečně obrovské množství. Chcete si změřit svůj srdeční tep, spočítat kroky, spočítat spálené kalorie či snad změřit vzdálenost, kterou jste ušli? Žádný problém! Stejně tak jako měření rychlosti, analýza spánku, záznam trasy či voděodolnost. Náramek se ale chlubí i možnosti zobrazovat různé notifikace ze smartphonu, díky čemuž ten mnohdy ani nevytáhnete z kapsy. Zkrátka ideální parťák do jakékoliv situace. A cena? Díky obrovské slevě 56 % jej nyní lze koupit jen za 659 korun.

Pokud prahnete po kvalitním zvuku, který si můžete vychutnat prakticky kdekoliv, sáhněte po reproduktor Niceboy RAZE 2 ego, který přesně tohle nabízí. Jedná se o přenosný Bluetooth reproduktor s výkonu 12W a výdrží 11 hodin, který dokáže rozproudit každou nudnou party. Potěší u něj možnost přehrávat hudbu z USB disků či využít jej jako FM rádio. Cena je velmi přívětivých 999 korun a to jen díky tomu, že na něj padla velká 33% sleva.

Užíváte-li si hudbu raději přes sluchátka, máme pro vás tip na jedna perfektní. Těmi jsou špunty HIVE podsie, které se chlubí skutečně velmi kvalitním zvukem (v poměru k ceně) či výdrží 15 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem. Potěší i jejich voděodolnost či technologie MaxxBass, díky které si užijete vaší oblíbenou hudbu s vysoce kvalitními basy. A to nejlepší? Díky 40% slevě je můžete nyní získat za pouhých 890 korun.