Zavřít reklamu

Získejte bezpečné a originální softwarové klíče MS Windows 11 Pro za pouhých 13,25 €!

Komerční sdělení: Velikonoce jsou tu! Byla by proto škoda si nechat utéci velikonoční výprodeje, díky kterým můžete výhodně nakoupit u vašich oblíbených prodejců, jako je Godeal24. Abychom vám pomohli najít všechny nejlepší nabídky na jednom místě, je tu tento průvodce s nejlepšími velikonočními výprodeji 2024 a výjimečnými nabídkami klíčů k softwaru MS – velikonoční nabídky […]

28. 3. 2024    

Komerční sdělení: Velikonoce jsou tu! Byla by proto škoda si nechat utéci velikonoční výprodeje, díky kterým můžete výhodně nakoupit u vašich oblíbených prodejců, jako je Godeal24. Abychom vám pomohli najít všechny nejlepší nabídky na jednom místě, je tu tento průvodce s nejlepšími velikonočními výprodeji 2024 a výjimečnými nabídkami klíčů k softwaru MS – velikonoční nabídky Godeal24. Windows 11 Pro je stvořen pro podnikání. Jednoduchá a flexibilní správa – Windows 11 Pro je uživatelsky přívětivý a flexibilní: připojte se k podnikovým zdrojům pomocí Azure Active Directory. Windows 11 Pro od Godeal24 již není nedostupný. Kupte si originální Windows 11 Pro jen za 13,25 €. Konkrétně je tento nákup určen pro „počítače, které potřebují novou licenci systému Windows a splňují minimální požadavky na systém Windows 11“. Pokud potřebujete pomoci s kontrolou specifikací, je třeba ověřit kompatibilitu. Pokud váš počítač nesplňuje systémové požadavky, můžete zvolit Windows 10 Pro, který stojí pouze 8,25 €. Velmi atraktivní je nejen originální operační systém Windows, ale také doživotní verze kancelářského balíku MS Office. Získejte doživotní licenci Office 2021 Professional Plus za 25,25 € nebo Office 2019 Pro Plus za 22,25 €. Jste připraveni zapojit se do vydatného nakupování? Objednávejte raději dříve než později! Tato cenově výhodná nabídka bude pryč do týdne!

Získejte veleoblíbený Windows 11 za bezkonkurenční cenu!

Nakopněte svou produktivitu se skvělým kancelářským balíčkem Office 202+!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček Office + Windows ještě dnes! (slevový kód „SGO62„)

50% slevy na další Microsoft produkty! (slevový kód “ SGO50„)

Další skvělé nástroje v akci

>>> Získejte další nástroje

 

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com