Zavřít reklamu

Zde je důvod, proč si můžeme Anthem vyzkoušet před vydáním v demu

Demo ze strany BioWare? Vstřícný krok směrem k hráčům.

9. 1. 2019     Zdroj

Anthem

Zatímco ještě před pár lety byla dema her naprosto běžnou záležitostí a téměř každý lepší titul se před svým vydáním krátké testovací verze zdarma dočkal, v dnešní době již dema tak běžná nejsou. O to víc je pro mnoho hráčů zarážející fakt, že se u dlouho očekávané pecky Anthem dema dočkáme. Dle lidí této hry z BioWare to však nic naprosto nečekaného není. 

Podle slov předního představitele studia, výkonného producenta Michaela Gambleho, připravilo BioWare dema pro hráče zkrátka proto, že nákup her  se dá s ohledem na ceny, za které se prodávají, označit za investici a tudíž je fér, aby si hráči ještě před nákupem hru pořádně osahali a ověřili si, zda pro ně má nákup cenu. Tímto vstřícným krokem navíc BioWare eliminuje případnou kritiku za kvalitu hry, která by mohla po vydání od hráčů, kteří neměli možnost hru otestovali, přijít. 

Pokud se tedy nad pořízením Anthemu stále rozmýšlíte, počkejte si do 25. až 27. ledna v případě VIP v podobě vlastnictví určitého předplatného či do 1. až 3. února v případě, že žádné předplatné typu EA Access nevlastníte. Samotná hra pak vychází 22. února, tedy zhruba za měsíc. Snad tedy naplní veškerá očekávání.