Zavřít reklamu

Zářijové tituly na Xbox Live

Jaké tituly budou k dispozici na Xbox Live zdarma v měsíci září.

1. 9. 2013    

Rádi bychom vás informovali o zářijové nabídce akce Games with Gold pro majitele Zlatých účtů Xbox LIVE. Ta hráčům na celém světě umožnuje zdarma rozšířit svou sbírku digitálních her pro Xbox 360. V nabídce pro měsíc září je dvojice titulů zahrnující:

·         Magic 2013 (239,00 Kč) – dostupné od 1. do 15. září

·         Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas (249,00 Kč) – dostupné od 16. do 30. září

Na základech úspěšné karetní hry přenáší Magic 2013 herní výzvy a i na Xbox 360.  Na hráče čeká 10 různorodých a přizpůsobitelných balíčků, výukový mód a možnosti hry více hráčů.

Vyrazte do ulic „města hříchu“ a braňte známá místa nebo kultovní kasina v Las Vegas před teroristickými útoky. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas je akční hrou s taktickými prvky a výbornou atmosférou, která potěší všechny fanoušky žánru.

Stejně jako předchozí tituly akce Games with Gold i tato dvojice Vám zůstává napořád. Stahovat lze přímo přes konzoli Xbox 360 nebo na Xbox Marketplace. Hra se začne automaticky stahovat do konzole hned po přihlášení.

V rámci programu Games With Gold je každý měsíc uvolňována dvojice her zdarma ke stažení pro majitele Zlatého členství Xbox LIVE. Pro více informací o hrách z programu Games with Gold navštivte Xbox Wire, oficiální Facebook stránku Xbox Česká republika nebo web Xbox.cz.