Zavřít reklamu

Zaposlouchejte se do úvodní znělky nového Assassin’s Creed Odyssey

Znělka jedné z nejočekávanějších her letoška je venku. Nechcete si jí poslechnout?

5. 7. 2018    

Od představení nového dílu veleoblíbené série Assassins’s Creed uplynulo už několik týdnů. Nadšení, které Ubisoft novým Odyssey vyvolalo, však v žádném případě neopadává. Prezentace a následné ukázky ze hry totiž mnoho milovníků této herní série včetně nás naprosto uchvátily a proto je příchod této pecky skutečně velmi očekáván. Čekání si však můžeme naštěstí zkrátit novinkami, kterými nás Ubisoft či jiné zdroje, zásobují.

Zamilovali jste si u předešlého Assassin’s Creed Origins velmi příjemnou znělku, která hrála v hlavním menu hry? Pak pro vás máme velmi dobrou zprávu. V podobném duchu se totiž nese i znělka pro nový Odyssey. Slovní popis podobné věci je však nejspíš zbytečný. Nejlepší bude, když se do ní zaposloucháte sami. 

Tak co, líbí se vám? Dle našeho názoru sedí k době, ve které se má nový Assassin’s Creed odehrávat, opravdu dokonale. Snad tedy budeme moci říci to samé i o samotné hře, které se dočkáme již ke konci tohoto roku. Už nyní se však dá říci, že pokud jste si užívali RPG styl Origins, Odyssey vás bavit bude také. Mělo by se v něm totiž objevit ještě více RPG prvků, které dělají hru skutečně zábavnou. 

Ačkoliv nás dělí od vydání ještě poměrně dlouhá doba, už nyní vám mohu slíbit, že vám naše redakce recenzi na tuto hru připraví. Pokud se tedy před koupí hry rozhodujete i podle recenzí, vězte, že jedno z vodítek, které by vám mohly při rozhodování pomoci, naleznete právě zde.