Zavřít reklamu

Zaklínač 3 vypadá na Nintendu Switch víc než dobře

Zaklínač a Nintendo Switch? Zdá se, že velmi dobrá kombinace.

3. 9. 2019     Zdroj

Již dávno neplatí, že na kapesních konzolích si nezahrajete tak kvalitní hry jako na konzolích klasických. Skvělým příkladem může být Switch od Nintenda, na který je dostupná celá řada skvělých her, přičemž v brzké době na něj dorazí i Zaklínač 3. Jak bude na displeji tohoto drobečka vypadat?

Odpověď na tuto otázku nám poskytlo video na YouTube, které právě hraní na Switchni zachycuje. Záznam sice není 100% kvalitní, jelikož je nahráván na kameru, i tak nám však nechává velmi slušně nahlédnout na to, co nás čeká a udělat si tak fajn obrázek. Na video se můžete podívat pod tímto odstavcem. 

Jak můžete sami vidět, hra vypadá i na maličkém displeji Switche skutečně velmi dobře a prožitek z ní tak bude téměř stejně dobrý jako na konzolích. Jasně, určité grafické osekání sice přišlo, avšak bez něj by se hra na tuto konzoli podívala jen těžko. Určitě je tedy lepší, že se k němu vývojáři odhodlali, než aby plán na port této veleúspěšné hry zabili. A kdo ví, třeba se v budoucích updatech podaří ještě grafiku o malinko vylepšit a s ní tak i posunout herní zážitek o level výš. Geraltovi by to rozhodně slušelo.