Zavřít reklamu

Zaklínač 3 se dál prodává jako na běžícím páse

Geralt může být spokojený.

12. 6. 2019     Zdroj

Přestože je Zaklínač 3 na trhu již poměrně dlouho, hráče stále neuvěřitelně baví. Díky tomu se tak může polský CD Projekt RED těšit stále z jeho parádních prodejů, které příliš neslábnou ani po letech. Podle vývojářů dokonce tvoří třetí díl Zaklínače celou polovinu prodejů této herní série s bílým vlkem v hlavní roli. 

Čísla jsou skutečně impozantní. Celé série Zaklínač už studio prodalo parádních 40 milionů kopií, přičemž Zaklínač tři se již vyšplhal na úctyhodných 20 milionů kopií. Za to hra vděčí zejména velmi dobré grafice, poutavému příběhu a tunám možností, které hra hráčům nabízí. Ostatně, i proto je označována ze jednu z nejlepších, ne-li nejlepší hru poslední dekády.

Zda CD Projekt RED chystá dalšího Zaklínače zatím zcela jasné není. V posledních letech se totiž vývojáři soustředili především na dokončení hry Cyberpunk 2077, která by měla svými možnostmi Zaklínače podle některých prognóz dokonce překonat. Na pulty obchodů se však bohužel dostane až příští rok. Nechme se tedy překvapit, zda naplní obrovská očekávání a Geralta strčí do kapsy.