Zavřít reklamu

Zaklínač 3 přinese parádní podívanou

Zaklínač 3: Divoký hon prý z vaších miláčků vyždíme ohromný výkon.

23. 1. 2014    

Pro IGN byl uskutečněn rozhovor ohledně hry Zaklínač 3: Divoký hon, která zřejmě vyjde někdy v letošním roce. Monstrózní RPG od polského celku má uzavřít příběh Zaklínače Geralta. Kromě klasických otázek, padla řeč i na nové konzole a jejich výkon u této hry. Autoři slibují, že Zaklínač 3 bude nádhernou hrou a bude z konzolí ždímat vysoký výkon. Ostatně, co se týče PC, tak budete prý potřebovat hodně silné železo pro maximální zážitek.

„Next-gen konzole jsou extrémně ovladatelné. V těch strojích je spousta výkonu, a ačkoliv nechci říct, že jej využíváme na maximum, určitě k tomu máme velmi blízko. K rozhodnutí využít pouze next-gen jsme dospěli před dvěma a půl lety, takže jsme s těmi stroji strávili dost času a napříč všemi třemi platformami to byla skvělá zkušenost. V případě starších platforem, jmenovitě Xbox 360 a PS3, bychom pravděpodobně museli obětovat téměr polovinu naší vize.“

Podle posledních informací bude známo datum vydání koncem ledna. Odhaduje se, že Zaklínač 3 vyjde nejpozději do září. Dle našeho odhadu půjde o květen či červen. Hra vyjde pro PC, PS4 a Xbox One.