Zavřít reklamu

Základní Nintendo Switch se dočkalo vylepšení

Vylepšení, které asi úplně nenadchne, ale už vůbec neurazí.

18. 7. 2019     Zdroj

Od představení nového Nintenda Switch Lite uplynulo sice teprve pár dní, avšak Nintendo nepolevuje a z rukávu tahá další zajímavé eso. Tím je vylepšený základní model Switeche, který nyní nabídne o poznání lepší baterii.

Pokud nod nového Switche čekáte revoluci, budeme vás muset zklamat. Kromě výše zmíněné baterky se totiž nezměnilo podle všeho nic víc. Na druhou stranu, právě upgrade baterie rozhodně stojí za pozornost. Zatímco předešlý model s označením HAC-001 vydržel od 2,5 do 6,5 hodin hraní, přičemž například The Legend of Zelda: Breath of the Wild utáhl tři hodiny, nový model s označením HAC-001(-01) se dostává na 4,5 až 9 hodin, přičemž Zeldu si na něm zahrajete 5,5 hodin. Zlepšení výdrže je tedy skutečně výrazné, avšak myslet samozřejmě musíte především na to, že každá hra je jinak náročná a tudíž i od toho odvíjí i výdrž baterie. 

Vylepšený model by se měl na pulty obchodů dostat v půlce srpna a to pravděpodobně za stejnou senu jako předešlá generace. Pokud tedy nad pořízením Nintenda Switch chystáte, doporučujeme ještě pár týdnů počkat. Lepší výdrž baterie totiž ocení skutečně každý a pokud bude stroj navíc stále za stejnou cenu, byl by hřích těch pár dní nepočkat.