Zavřít reklamu

Záběry z plné verze Titanfallu

Titanfall, první opravdu velká hra pro Xbox One vychází již za dva dny. Na internetu se objevili první videa a obrázky z plné verze této robotické multiplayerové řežby.

9. 3. 2014    

Hra Titanfall, vsázející na bitvy velkých robotů a jejich pilotů v rozmanitých bojových prostředích, zapne své servery již za dva dny, tedy v úterý, 11. března. My se však již dnes můžeme podívat na záběry z plné verze hry, které se podařilo pořídit díky možnosti hru si stáhnout ještě před jejím oficiálním startem v pre-load modu pro hráče, kteří si jí předobjednali. Na videích níže je tedy plná verze hry, tak jak jí uvidí úplně každý hráč, který si tuto Microsoftí exkluzivitu koupí.  Videa se nachází na kanálu skupiny AGBLeaks, která mimo jiné přinesla i trailer na hru Watch Dogs, o čemž jsme taktéž informovali.

 

Na flickru této skupiny se pak objevila celá řada nádherně vypadajících screenshotů plných titánů, vesmírných stvůr, vozidel a vesmírných stanic. 

Titanfall tedy vychází 11.3. 2014 na Xbox One a PC. Hru si už nyní můžete stáhnout na Originu a Xbox Live tak, aby jste byli v den vydání hry připraveni vyrazit do boje. My jsme samozřejmě připraveni také a po podrobném prozkoumání světa pilotů a jejich titánů vám přineseme recenzi.