Zavřít reklamu

Za měsíc dorazí na PC a konzole zajímavý volejbal

Navlékněte trička, šortky, sílovky a okamžitě pod síť!

11. 1. 2019     Zdroj

Sportovní hry se na počítačích a konzolích těší již mnoho let velké popularitě. Ostatně, parádním důkazem je FIFA či NHL, která vychází každý rok s relativně malými vylepšeními a i přesto si jí kupují miliony hráčů po celém světě. Některé sporty jsou však bohužel herním průmyslem nepolíbené a na počítačích či konzolích byste je hledali marně. Jejich počet se však naštěstí snižuje. 

Pokud milujete volejbal, zbystřete. Na začátku února se totiž dočkáme vydání titulu Spike Volleyball a to jak na PC, tak i na PlyStation 4 a Xbox One. EA se pod tuto hru sice nepodepsalo, což je zcela evidentní na její grafice z traileru, i tak by však měla mít co nabídnout. Těšit se totiž můžeme například na rozsáhlou kariéru či mužské i ženské mančafty.

Uvidíme, jak se hra, pod kterou se podepsali vývojáři z Black Sheep, ujme. Za 40 dolarů, kolik bude stát, však bude stát rozhodně za vyzkoušení. A kdo ví. Třeba zájem o ní donutí EA k vytvoření podobného kousku, který za pár let sklidí podobné úspěchy, které si nyní užívá zmíněná FIFA či NHL.