Zavřít reklamu

Z této dvojice bezdrátových myší si určitě vyberete svého favorita

Komerční sdělení

17. 12. 2018    

Sháníte levnou bezdrátovou myš, ale nemůžete si ve stávající nabídce vybrat svého favorita? Pak vás následující řádky určitě zaujmou. V obchodě GearBest totiž právě běží na pár velmi zajímavých myšek skvělá akce, o kterou bychom se s vámi rádi podělili.

Vertikální myš Alfawise WM02

Bolí vás již z klasických počítačových myší ruka? Pak by vás mohla zaujmout myš vertikální. Tento typ myši se začal na trhu objevovat teprve nedávno, ale i tak už je mezi uživateli velmi oblíbený. Díky své ergonomii se totiž drží velmi přirozeně a navíc eliminuje případný vznik karpálních tunelů, na které mnoho lidí pracující s klasickou myší trpí. Potěší i nastavitelné DPI – vybírat můžete ze 400, 800, 1600 a 2400 DPI. Pro funkčnost myši navíc není potřeba instalovat žádný speciální software. Zkrátka jen do PC zasunete potřebný modul a volià, vše bez problému funguje. 

Myš Alfawise WM02 můžete na GearBestu po zadání slevového kódu GBAFFYL078 zakoupit za 5,99 dolarů. Poštovné do České republiky vás vyjde na 0,36 dolarů. Myška bude odeslána mezi 17. a 19. prosince, domů vám dorazí za 15 až 30 pracovních dní. 

Bezdrátová dotyková myš gocomma

Vertikální myš nemusí samozřejmě sedět každému a jak kvůli tvaru, tak i designu. GearBest má však v nabídce celou řadu dalších velmi pěkných myší, přičemž bezdrátová dotyková myš gocomma se řadí bezesporu mezi ty nejhezčí. Jedná se o myš typově podobnou Magic Mouse od Applu, tedy především o myš určenou na kancelářskou práci. Pochlubit se může multi-touch povrchem či automatickým uspávacím režimem, díky kterému je schopná vydržet na jedny baterie až 3 měsíce. 

Bezdrátovou dotykovou myš gocomma můžete na GearBestu zakoupit za 6,99 dolarů. Poštovné do České republiky vás vyjde na 0,73 dolarů s tím, že bude myš odeslána mezi 17. a 19. prosincem. Doma byste jí pak měli mít za 15 až 30 pracovních dní.