Zavřít reklamu

Z Microsoft obchodu opět unikly informace i trailer. Tentokrát o novém remasteru Crysis

Crysis Remastered unikl s předstihem. Podívejte se na nový trailer.

30. 6. 2020    

Crysis

Webové stránky Microsoft Storu se v poslední době stávají velice dobrým zdrojem úniků. Nedávno jsme se díky Microsoftu dočkali předčasného odhalení nové Star Wars hry anebo remasteru Kingdom of Amalur. Tentokrát byl s předstihem odhalen remaster hry Crysis. K dispozici jsou první screenshoty, a dokonce i trailer.

Oficiálního představení hry Crysis Remastered se dočkáme zítra 1. července v 18:00. Pokud však nechcete čekat, tak se na trailer můžete podívat nyní. Dozvěděli jsme se i plno jiných informací. Například na Xboxu One bude mít hra velikost 7,01 GB a samotného vydání bychom se měli dočkat již 23. července 2020. Za tímto remasterem nestojí přímo původní vývojáři z Cryteku, ale studio Saber Interactive.

Hře nebude chybět podpora 4K rozlišení a HDR10. V neposlední řadě jsme se dozvěděli, že se jedná pouze o remaster originální hry a vydavatel se nerozhodl například dodat i Crysis Warhead, což je samostatně spustitelný dodatek. Remaster prvního Crysis vyjde kromě Xboxu One také na PC, PS4 a dokonce i na Nintendo Switch.