Zavřít reklamu

Z Apple Arcade míří do klasického App Store jedna z jeho neoblíbenějších her

Když vyšlo najevo, že z Apple Arcade zmizí titul Over the Alps, nejednoho jablíčkáře to dost zamrzelo. Jednalo se totiž přeci jen o jednu z nejoblíbenějších her v rámci této herní předplatné služby od jejího spuštění a tak bylo poměrně překvapivé, když si ji nechal Apple utéct. Nyní se však ukazuje, že ne tak docela.  […]

2. 8. 2022    

Když vyšlo najevo, že z Apple Arcade zmizí titul Over the Alps, nejednoho jablíčkáře to dost zamrzelo. Jednalo se totiž přeci jen o jednu z nejoblíbenějších her v rámci této herní předplatné služby od jejího spuštění a tak bylo poměrně překvapivé, když si ji nechal Apple utéct. Nyní se však ukazuje, že ne tak docela. 

Podle dostupných informací přímo z Twitteru vývojářského studia je po odstranění titulu z Apple Arcade v plánu jeho následný návrat coby klasická hra do App Store, kterou si tak budou moci stáhnout všichni uživatelé bez ohledu na to, zda si Apple Arcade předplácí či nikoliv. Pokud vás tedy Over the Alps láká, ale nedávalo vám předplácení Apple Arcade smysl, nyní konečně bude možné zahrát si jej i bez něj. Kdy se tak stane je ale v tuto chvíli otázka – vývojáři totiž s bližším termínem zatím nepřišli.