Zavřít reklamu

Yakuza: Like a Dragon vyjde na Playstation 5 až v březnu. Nabídne upgrade zdarma

Nový díl japonské série ukazuje, že není třeba lpět na jednom herním žánru.

28. 9. 2020     Zdroj

Yakuza: Like a Dragon svou verzi na Playstation 5 opozdí o celé čtyři měsíce. Kvůli exkluzivní dohodě s Xboxem bude Series X a S jedinou next-gen konzolí, na kterém si nový díl série do začátku března zahrajeme. Hra vychází na PC, Playstation 4, Xbox Series X a S 10. listopadu, na Playstation 5 pak dorazí až 2. března 2021.

Vývojáři ze Segy dále stále zdůrazňují, že hodlají dodržet slíbený next-gen upgrade zdarma. Hráči, co si koupí digitální verzi na Playstation 4 nebo Xbox One, si budou moci vyzvednou verzi na next-gen svého systému úplně zdarma. Bezproblémový přechod mezi generacemi zajistí i využití cross-savů, díky kterým se postup ze starší fromy hry přenese jednoduše do nové.

Yakuza: Like a Dragon znamená pro sérii odklon od původních formulí žánru městské akce. I když ve hře zůstává možnost objevovat obrovské živé město, Like a Dragon přenáší sérii poprvé v historii do žánru RPG. Hra se tak hraje jako klasická japonská hra na hrdiny, s tím rozdílem, že místo klasických fantasy povolání můžete vybírat mezi obyčejnými profesemi. Sami se podívejte na záběry z hraní a řekněte, jestli vás na nový díl Yakuzy nalákají.