Zavřít reklamu

Xbox One bude letos na 21 trzích po celém světě, nikoliv v ČR

Nová konzole Xbox One se dostane na pulty prodejen již letos v 21 zemích po celém světě. Česko si ale počká do roku 2014.

15. 6. 2013    

Oznámení nové konzole Xbox One 21. května vyvolalo velký zájem o tuto novinku. Microsoft dnes oznámil podrobnosti k uvedení dalších velmi očekávaných her a zábavního systému pro Xbox. Prodej bude na 21 trzích po celém světě spuštěn tento rok v listopadu. Xbox One se stane komplexním zábavním systémem vytvořeným pro obývací pokoje 21. století. Zavádí nový svět her, hudby, živého televizního vysílání, filmů, sportů, aplikací a Skype, to vše přizpůsobené vašim zájmům a ovladatelné vaším hlasem.

Každý kus Xbox One bude obsahovat novou konzoli Xbox One, která disponuje 500GB harddiskem, přehrávačem Blu-ray disků a zabudovanou Wi-Fi. Dále nebude chybět nový pohybový ovladač Kinect, jeden bezdrátový gamepad pro Xbox One a 14-denní zkušební verze Zlatého členství v Xbox Live pro nové členy. Startovací balíček Xbox One bude na dostupný na evropských trzích za odhadovanou malobchodní cenu 499 €. O lokální ceně budeme informovat později.

Hráči, kteří si objednají další exkluzivní startovní tituly na Xbox One, obdrží bonusový obsah pro vylepšení zakoupené hry:

  • „Ryse: Son of Rome“: Exkluzivní mapa pro více hráčů a meč s bonusovými vlastnostmi.
  • „Forza Motorsport 5“: Okamžitý přístup k třem vytuningovaným autům na vrcholu své třídy.
  • „Kinect Sports Rivals“: Exkluzivní sportovní vybavení, které odlišuje vaší postavičku od ostatních.
  • „Dead Rising 3“: Exkluzivní balíčky Frank West a Chuck Greene Tribute s bonusovými vlastnostmi.

Jako projev vděku miliónům fanouškům konzole Xbox na celém světě za jejich vášeň a věrnost Microsoft oznámil, že každý uživatel sítě Xbox Live se Zlatým členstvím, nový nebo současný, dostane zdarma dvě hry pro Xbox 360 každý měsíc od 1. června až do uvedení Xbox One na trh, a to včetně oblíbených titulů jako „Halo 3“ nebo „Assassin’s Creed II.“ Už červnu dostanou odběratelé Xbox Live Gold možnost si zdarma stáhnout „Fable III.“

 

Úplně nové příslušenství na podporu nové generace hraní her.

            Spolu s uvedením nové konzole Xbox One bude uvedena také řada nového příslušenství. Herní zážitky z nové generace budou dokonalejší, přesnější a dostupnější:      

  • Xbox One Wireless Controller. Nový ovladač pro Xbox má více než 40 technických a kontrolu, zatímco nové vibrační impulzy spouště umožňují přesnou zpětnou vazbu do prstů, čímž přinášejí bezprecedentní úroveň vtažení do hry.4 Xbox One Wireless Controller je navržený tak, aby spolupracoval s novým senzorem Kinect, přičemž se tyto dvě zařízení mohou automaticky spárovat a vytvořit bezproblémovou hráčskou synchronizaci.
  • Xbox One Play & Charge Kit. Tato sada obsahuje dobíjecí lithiovo-ionovou baterii, která se hodí do bezdrátového ovladače Wireless Controller, stejně jako nabíjecí kabel, který se připojuje z ovladače na konzoli. Hráči mohou stále hrát, aniž by si museli kupovat jednorázovou baterii. Nová nabíjecí souprava Play & Charge Kit nabíjí dvakrát rychleji jako její protějšek u Xbox 360 a nabíjí také během hry nebo když je konzole v pohotovostním režimu. Tato souprava je k dispozici pro samostatný nákup nebo jako součást balíčku Wireless Controller with Play & Charge Kit.
  • Xbox One Chat Headset. Fanoušci online hraní her musí mít nový Xbox One Chat Headset připojený k ovladači. Určený je pro dlouhé posezení při hraní a chatování s jasným hlasem. Headset s lehkým a pohodlným novým designem se vyznačuje širokopásmovým digitálním zvukem a směrovým mikrofonem.