Zavřít reklamu

We Dare přichází

We Dare dává hráčům možnost výběru ze 40 veselých, inovačních a nepředvídatelných mini-her. Hráči mohou používat ovladače neobvyklými způsoby a vychutnat si jedinečnou hru navrženou výhradně pro použití ovladače Wii nebo ovladače Move. Až 4 přátelé budou moci vytvořit a přizpůsobit své vlastní drzé avatary od hlavy až k patě, aby odpovídali jejich vkusu a […]

2. 3. 2011    

We Dare dává hráčům možnost výběru ze 40 veselých, inovačních a nepředvídatelných mini-her. Hráči mohou používat ovladače neobvyklými způsoby a vychutnat si jedinečnou hru navrženou výhradně pro použití ovladače Wii nebo ovladače Move.

Až 4 přátelé budou moci vytvořit a přizpůsobit své vlastní drzé avatary od hlavy až k patě, aby odpovídali jejich vkusu a nastavit si náladu party na jedno z navrhovaných témat: Okouzlující, Přesvědčivý, Nezbedný, Dobrodružný nebo Inteligentní.

We Dare nabízí různé jedinečné výzvy, zvoucí hráče do zábavného prostředí s chytrými postavami, nesmělými mini hrami a celosvětově populárními hudebními hity jako je Sex Bomb, (I’ve Had The) Time of My Life a mnoho dalších!

Závěrečný vrchol hry končí dohazovacím sezením, kde hráči zjistí, kdo se k nim nejlépe hodí jako kamarád nebo láska.