Zavřít reklamu

Watch Dogs vyjde s českými titulky

Watch Dogs u nás vyjde pro některé platformy s českými titulky.

1. 8. 2013    

ConQuest entertainment oznamuje, že Watch Dogs, jedna z nejočekávanějších akčních adventur od Ubisoftu odehrávající se v otevřeném světě, bude dostupná s českými titulky již 22. listopadu a to na platformy PlayStation®3, Xbox 360®, a Windows PC. Watch Dogs bude zároveň s vydáním PlayStation®4 dostupný i na tuto platformu a rovněž pro konzoli WiiU™. Exkluzivním distributorem této hry na všechny platformy (PC, PS3, PS4. Xbox 360, Xbox One a Wii U) v České a Slovenské republice je ConQuest entertainment a. s.

Ve Watch Dogs převezmou hráči roli Aidena Pearce, samozvaného strážce zákona, jehož schopnost hackovat jakýkoli připojený systém se stává jeho nejmocnější zbraní. Ať už je to zácpa 30 automobilů pomocí manipulace se semafory, čímž zastaví během přestřelky v centru města nepřátele nebo napojení se na bezpečnostní kamery a získání vašich osobních údajů. Pearce je schopný ovládat kterýkoliv element ve světě kolem něj.

„Watch Dogs jde za hranice dnešních her s otevřeným světem tím, že poskytne hráči možnost kontrolovat celé město”, říká Jonathan Morin, creative director Ubisoftu. „Ve Watch Dogs se cokoli připojeného k městskému Centrálnímu Operačnímu Systému stává zbraní. Potlačením těchto současných hranic dáváme hráčům možnost akce a přístupu k informacím, který ještě nikdy před tím ve videohrách nebyl“.