Zavřít reklamu

Watch Dogs Legion se ukázalo na prvních záběrech ze hry

Watch Dogs Legion bylo oficiálně odhaleno.

11. 6. 2019     Zdroj

Watch Dogs Legion

Ohledně Watch Dogs jsme příliš nepochybovali o tom, že se dočkáme také dalšího dílu. Před pár dny prosákly internetem zvěsti o Watch Dogs Legion, které se má odehrávat v Londýně. To zároveň sám Ubisoft potvrdil a nyní nám byla hra plně představena. Titul se odehrává v dystopickém Londýně poté, co Anglie prošla Brexitem.

Watch Dogs Legion nabídne zcela nové možnosti

Jelikož vláda utlačuje místní obyvatele, tak je třeba zakročit. Velkou novinkou v sérii je fakt, že je možné ovládat v podstatě jakoukoliv postavu ve městě. Tvůrci potvrdili, že se jednalo o poměrně náročnou záležitost, která jim zabrala roky vývoje. Dle všeho to nyní funguje, jak má, a tak si užijete hraní za desítky postav, přičemž s každou se má hra malinko měnit.

Uvidíme, jak to bude fungovat v praxi. Je třeba říci, že série udělala poměrně silný krok jinam, než původně směřovala a doufejme, že jí to neuškodí. Zatím to působí dojmem, že solidní jednička zůstane nepřekonána. Watch Dogs Legion vyjde 6. března 2020 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra nabídne české titulky.