Zavřít reklamu

Warzone si zřejmě zahrajeme i na konzolích nové generace

Volejte sláva a tři dny se radujte. Jedna z největších pecek současnosti s příchodem next-gen konzolí neumře.

4. 5. 2020     Zdroj

call of duty modern warfare

Jen těžko bychom v současnosti hledali mezi hráči někoho, komu uteklo šílenství okolo battle royale hře Warzone ze světa Call of Duty: Modern Warfare. Ta sice dorazila teprve nedávno, nicméně sklízí už nyní skoro až neuvěřitelnou chválu, která bude velmi pravděpodobně trvat i nadále. Nikoho proto zřejmě příliš nepřekvapí, že chtějí vývojáři s úspěšnou hrou navázat i na novou generaci konzolí. 

Na to, zda dorazí Warzone i na Xbox Series X a Playstation 5, se před pár dny zeptali redaktoři herního serveru GamerGen jednoho z předních představitelů Infinity Ward, které právě za Warzone stojí. Ten odpověděl, že se stoprocentní jistotou zatím nemůže port potvrdit, nicméně se s ním počítá a zdá se tudíž více než pravděpodobný. Pokud se tak stane, je víceméně jasné, že se u něj dočkáme výrazného zlepšení grafické stránky, která je už nyní naprosto úchvatná. 

Úspěch Warzone by nicméně mohl být pro celou sérií svým způsobem brzdou. Infinity Ward totiž naznačilo že by mohlo být Warzone mezníkem, který zapříčiní stopku v každoročním vydávání nových dílů. Je tedy možné, že Modern Warfare je na pár dalších let posledním Call of Duty. Zda tomu tak bude však samozřejmě ukáže až čas.