Zavřít reklamu

Warner Bros oznámil Happy Feet Two

Společnost Warner Bros. Interactive Entertainment ohlašuje hru Happy Feet Two – The Videogame, 3D hudební dobrodružný titul pro celou rodinu, inspirovaný hravým antarktickým světem z připravovaného animovaného filmu Happy Feet Two, který produkuje společnost Warner Bros. Pictures ve spolupráci s Village Roadshow Productions. Hra bude k dispozici během podzimu 2011, a to pro videoherní a […]

6. 6. 2011    

Společnost Warner Bros. Interactive Entertainment ohlašuje hru Happy Feet Two – The Videogame, 3D hudební dobrodružný titul pro celou rodinu, inspirovaný hravým antarktickým světem z připravovaného animovaného filmu Happy Feet Two, který produkuje společnost Warner Bros. Pictures ve spolupráci s Village Roadshow Productions. Hra bude k dispozici během podzimu 2011, a to pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation 3, sytém Wii, kapesní systém Nintendo 3DS a systém Nintendo DS.

„V Happy Feet Two – The Videogame si děti zamilují možnost hrát samostatně, ale ještě více zábavy si užijí při společném kooperativním hraní s kamarády či rodinnými příslušníky, nebo během vzájemného předhánění se na tanečních exhibicích a při závodech v klouzání po břiše, které tučňáci provozují,“ řekla Samantha Ryan, senior viceprezidentka produkce a vývoje z Warner Bros. Interactive Entertainment. „Zbrusu nový herní taneční systém, založený na ovladačích, využívá hráčův cit pro rytmus k pozvednutí zážitku z tanečních soutěží, a hra dětem umožňuje přicházet do kontaktu s jejich oblíbenými postavičkami z filmu.“

Ve hře ohrožují tučňáčí národ nová nebezpečenství, a proto bude zapotřebí, aby všichni pracovali – případně tančili – společně, a pomohli jej zachránit před vyhynutím. Hráči využívají tanečních kreací k rekrutování tučňáků s unikátními schopnostmi, jež pomáhají posouvat celé dobrodružství dále, dokáží omračovat soupeře a nepřátele, ale i manipulovat s okolním prostředím, a řešit tak kooperativní hádanky.

Pro maximální zážitek mohou hráči tančit své antarktické dobrodružství v 3D. V plném 3D bude hra k dispozici pro Nintendo 3DS. V případě verzí pro Xbox 360 a PlayStation bude hra vytvořena specificky pro stereoskopické 3D televize, s možností 3D funkci kdykoli vypnout. Verze pro Wii a Nintendo DS čeká tradiční 2D provedení.

Veškerou hudbu ve hře složila a nahrála skupina Ozomatli, populární uskupení z Los Angeles, jehož hudba kombinuje vlivy hip-hopu, salsy, dancehallu, cumbie, samby, funku, merengue, jamajského ragga a indického raga. Připojil se k němu střihač/technik Robert Carranza, který byl nominován na cenu Grammy. Veselý motiv, jehož součástí je i skladba s Lil’ P-Nutem, osmiletým rapperem, na kterou narazíte také ve filmu, se bude líbit jak dětem, tak i jejich rodičům.

Hra Happy Feet Two – The Videogame je pro PlayStation 3, Xbox 360 a Wii vyvíjena studiem KMM Games, a pro Nintendo 3DS a Nintendo DS pak studiem WayForward Technologies.