Zavřít reklamu

Vžijte se do role závodního manažera v nové mobilní hře GT Manager

Nemusíte vždy sedět za volantem, abyste vyhrávali závody.

19. 3. 2021    

Závodníci, jásejte. Na iPhony i Androidy totiž právě vyšla nová závodní hra z dílny Tiny Digital Factory. Ta nese název GT Manager a jak už její název napovídá, postaví vás do role manažera motoristického týmu. Dokážete skrze své zkušenosti i vytříbenou taktiku dotáhnout svůj tým na trůn pro ty nejlepší z nejlepších?

GT Manager by měl být dle slov jeho tvůrců velmi komplexní záležitostí, kdy na sobě nebudete mít  jen rozhodování o závodní taktice a podobných věcech, ale třeba také starosti ohledně vyjednávání peněz se sponzory či ideálního rozvržení tréninků, které vám může v závodě pomoci, ale také vás dostat na poslední příčky. Že se přitom jedná o velmi realistický manažerský simulátor má pak zaručovat zkušený tým ze závodního prostředí, který s vývojem hry pomáhal. 

Hra jako taková je v App Store a Google Play ke stažení zcela zdarma, avšak bezplatné její hraní tak úplně není. Jak už to totiž u podobných her bývá, je i GT Manager protkán reklamami, které vývojářům vydělávají. Samozřejmostí jsou pak i různé mikrotransakce, které vám průchod hrou dokáží zpříjemnit.