Zavřít reklamu

Vývojář Battlefieldu 5 dostal ban na CoD: Black Ops 4. Důvod vás pobaví

Být zatraceně dobrý se nevyplácí. Alespoň ne v Black Ops 4.

26. 10. 2018     Zdroj

Známe to asi každý. Po dlouhém dnu v práci přijdeme domů a jediné, po čem toužíme, je odreagovat se od hrůzy, kterých jsme posledních pár hodin prožívali. Mnozí z nás proto zamíří na chvíli ke své konzoli, na které na strasti všedního pracovního dne  snáz zapomeneme. Občas se však stane, že nám není ani zde přáno. Své o tom ví i vývojář Florian Le Bihan z DICE pracující na Battlefieldu V.

I Florian si volné chvíle, kdy zrovna neprogramuje Battlefield V, užívá u herní konzole – v poslední době konkrétně u hry Call of Duty: Black Ops 4. Právě ta mu ale nadělala pěkné problémy. Jelikož je ze své práce velmi vytrénovaný a ve hře svým výkonem příliš nad všechny vyčníval, dostal jednoduše ban. 

Nemožnost hrát svou oblíbenou hru samozřejmě Florinana mrzí, jelikož žádný podvodník podle svých slov není. Na svém Twitteru proto zveřejnil svůj gameplay, aby dokázal, že není jeho výkon podpořen žádným podvodným programem. Svůj “skill” dále vysvětloval tím, že zkrátka ví, jak herní mechanizmy fungují a z toho vychází i při hraní. Krom toho byl kdysi i profesionálním hráčem, na což se též samozřejmě nezapomíná. 

Zda se zápletka vyřeší odbanováním či nikoliv v tuto chvíli nevíme. Důrazně ale doporučujeme své herní konkurenty šetřit, nebo nad nimi alespoň příliš nevyčnívat. Mohli byste se totiž dostat do podobné situace jako Florian a to rozhodně nechcete 🙂 .