Zavřít reklamu

Vyšlo Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers

Hra Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers je konečně hráčům k dispozici.

4. 7. 2013    

Konečně! Před pár týdny Wizards of the Coast vydali hru Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers! Spolu s vůbec prvním uvedením pro platformu Android™ vychází Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers i pro iPad®, Xbox Live® Arcade, Steam® a PlayStation® Network, a nabídne hráčům řadu vzrušujících novinek!

Jednou z nich je možnost spolupracovat při honbě za nebezpečným a manipulativním nepřítelem se sférochodkyní Chandrou Nalaar. Další novinkou, kterou Magic 2014Duels of the Planeswalkers přináší, je zbrusu nový herní mód: Sealed Play. V této variantě si hráč otvírá boostery a staví vlastní balíčky pro hru proti počítači i proti jiným hráčům. Sealed Deck vždy začíná s šesti boostery (84 karet), další tři boostery je možné postupně odemknout. Při PvE hře (Player versus Environment – hráč proti prostředí) se hráč utká se šesti soupeři – poté, co se dostane přes pět jednobarevných Sealed Decků odpovídajících jednotlivým sférochodcům, čeká ho závěrečný boss – nejsilnější Sealed Deck.

Svůj debut si v Magic 2014 odbude i nová podoba populárních Sliverů. Mezi hratelné Slivery se s vydáním Magic 2014 zařadí: Sliver Construct, Predatory Sliver, Groundshaker Sliver, Megantic Sliver, Blur Sliver, Striking Sliver, Thorncaster Sliver, Battle Sliver, Sentinel Sliver a Bonescythe Sliver. Kromě toho se v Magic 2014 objeví i sorcery Hive Stirrings vytvářející Sliver tokeny.


Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers staví na úspěchu předchozích her této série a přidává 10 zcela nových balíčků, 15 nových Encounters, 10 nových hádanek (Puzzle Challenges) a propracovaný děj. Hra Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers stojí 800 MS bodů na Xbox LIVE®, resp. 10 Euro na všech ostatních platformách. V závislosti na platformě a regionu se ceny mohou lišit.

Produktová řada Magic 2014 zahrnuje také Magic 2014 – Core Set, rozšiřující sadu sběratelské karetní hry (trading card game – TCG). Silná integrace mezi Magic 2014 – Core Set a Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers zážitky hráčů ještě umocní. Pomyslným vrcholem pak bude koncem léta Magic Celebration: 7. září 2013 budou společně slavit fanoušci Magicu po celém světě. Magic 2014 Core Set se objeví na pultech prodejen koncem července.

Magic 2014 – Core Set


Se sadou Magic 2014 – Core Set čekají hráče ještě mnohem závratnější Magicové zážitky – nové karty, napínavá hra tváří v tvář a nekonečné možnosti při stavbě balíčků. Magic 2014 – Core Set je vzrušující kombinací zcela nových karet a oblíbenců z dob minulých. Sada vychází letos v létě a bude dostupná u všech prodejců zapojených do sítě Wizards Play Network (WPN). Svého nejbližšího prodejce WPN najdete nejjednodušeji pomocí aplikace http://locator.wizards.com.

 

Magic Celebration

Už potřetí v řadě je tu velká Magicová oslava – Magic Celebration! 7. září 2013 se hráči sejdou ve své místní herně či obchodu zapojeném do sítě Wizards Play Network (WPN), aby se zúčastnili celosvětové akce – dne bezplatného hraní papírového Magicu! Jde o událost roku, kterou si žádný opravdový fanoušek nemůže nechat ujít. Více informací o akcích pořádaných organizátory sdruženými v síti WPN a aplikaci pro jednoduché vyhledání nejbližšího obchodu spadajícího pod WPN naleznete na adrese http://locator.wizards.com.

O Magic: The Gathering
Magic: The Gathering® je první a světově nejrozšířenější sběratelskou karetní hrou s více než 12 miliony hráčů a fanoušků v 70 zemích celého světa. Hráči se v roli mocných mágů zvaných Planeswalkeři (Sférochodci) snaží vydobýt slávu, poznání a moc. Mezi jejich zbraně patří kouzla, nestvůry a artefakty posbírané z nekonečně rozmanitého a unikátního fantasy světa. S více než 12 000 různými kartami nabízí Magic bezpočetné množství možností a neuvěřitelně hluboký zážitek ze hry.

O Wizards of the Coast
Wizards of the Coast LLC, dceřiná společnost společnosti Hasbro, Inc (NASDAQ: HAS), je lídrem v oblasti zábavy pro opravdové hráče. Celosvětovou komunitu hráčů a fanoušků Wizards spojuje především jejich záliba v hrách, ať už stolních nebo digitálních. Firma přináší na trh řadu herních zážitků pod známými značkami, jako jsou např. MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS a KAIJUDO. Wizards také vydávají fantasy literaturu, na kontě mají nejeden New York Times bestseller. Pro více informací o našich renomovaných světových značkách navštivte webové stránky Wizards of the Coast na adrese www.wizards.com.