Zavřít reklamu

Vyšel trailer na očekávaný Red Dead Redemption 2!

Red Dead Redemption 2 je jednou z nejočekávanějších her roku 2018. Právě před malou chvílí jsme dostali celkem solidní ochutnávku v podobě traileru.

2. 5. 2018    

Trvalo to opravdu dlouho, než jsme se dočkali. Někteří z nás si už dokonce možná mohli myslet, že vývoj Red Dead Redemption 2 je u konce (vtip). Každopádně, studio Rockstar Games nám před malou chvílí dalo vědět, že vývoj Red Dead Redemption 2 stále pokračuje. A udělalo to tím nejstylovějším způsobem – nadělilo nám totiž solidní trailer!

Trailer sám o sobě nám sice moc novinek o hře neřekne. Spíše musíme vnímat tu atmosféru – tohle je pravý divoký západ. S hlavním hrdinou Arthurem Morganem z gangu Van der Linde si v novém RDR2 užijeme plno aktivit. Těšit se můžeme na lov zvířat, střelecké souboje a samozřejmě nesmí ani chybět přepadávání vlaků a bank.

Pokud jste byli dostatečně pozorní, mohli jste si v traileru všimnout i hlavního hrdiny z prvního dílu – Johna Marstona. Oproti prvnímu dílu Red Dead Redemption, jeho druhé pokračování slibuje o mnoho větší otevřený svět, o mnoho více aktivit a vlastně více úplně všeho. Očekává se, že druhý díl Red Dead Redemption bude více, než úspěšným pokračováním jedničky.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října 2018, a to na PlayStation 4 a Xbox One. S největší pravděpodobností se stejně, jako v případě Grand Theft Auto V, dočkáme do posledního detailu vyladěného portu na PC – bohužel ale o něco později.