Zavřít reklamu

Vyšel dokument o vývoji God of War s českými titulky

Jak Sony slíbila, tak také učinila. Titul God of War se dočkal vydání dokumentu o jeho tvorbě. V téměř dvouhodinovém dokumentu můžete vidět, jak celý vývoj hry probíhal a jakým způsobem Cory Barlog přepracovával zaběhlý systém na kterém značka dlouhá léta běžela. Rozhodně je skvělé, že celý dokument je k dispozici v češtině, takže si jej můžete naplno […]

10. 5. 2019     Zdroj

Jak Sony slíbila, tak také učinila. Titul God of War se dočkal vydání dokumentu o jeho tvorbě. V téměř dvouhodinovém dokumentu můžete vidět, jak celý vývoj hry probíhal a jakým způsobem Cory Barlog přepracovával zaběhlý systém na kterém značka dlouhá léta běžela. Rozhodně je skvělé, že celý dokument je k dispozici v češtině, takže si jej můžete naplno vychutnat.

God of War nabízí strhující dokument Raising Kratos

„God of War nejenže splnilo očekávání, ale dokonce je překonalo. Zcela bez okolků můžeme vyhodnotit hru jako jednu z nejlepších, co zatím na PlayStationu 4 vyšla. Zcela nepochybně půjde o bestseller, neboť kvalita hry je naprosto nesporná a spousta hráčů bude překvapena tím, kolik nám toho vlastně autoři ze hry neukázali. My tleskáme, tohle je neuvěřitelné překvapení a jediné co nás na tom mrzí je fakt, že oproti vám hráčům už máme tohle úžasné dobrodružství za sebou,“ napsali jsme tehdy v naší recenzi.

Podle nepotvrzených informací se pracuje na druhém díle God of War, který by měl pokračovat v příběhu Kratose a jeho syna Atrea.