Zavřít reklamu

Výprodej her pro Xbox a Playstation na Alze pokračuje ve velkém stylu

Komerční sdělení

21. 5. 2021    

Jste vášnivými hráči videoher na konzolích Xbox či PlayStation? Pak vás zcela určitě potěší nynější slevové šílenství na Alze. Se startem jarních výprodejů na digitálních obchodech Xboxu a Playstationu totiž odstartoval herní výprodej i u jejich fyzických kopií, která tak lze v mnoha případech získat za skutečně krásné ceny. Super je navíc i to, že Alza do slev přidává více a více titulů, takže je klidně možné, že pokud váš vysněný kousek momentálně zlevněný není, do slevy se ještě dostane.

Recenze Xbox Series X

Recenze Xbox Series X

Zlevnění se dočkaly tituly prakticky všech žánrů. Na své si tedy přijdou jak sportovci, tak závodníci či bojovníci – a to jak z moderní doby, tak i ti z minulosti. Vypíchnout si zaslouží například parádní sleva na relativně nedávno vydaný Cyberpunk 2077, který lze získat o 48 % levněji za pouhých 889 Kč s tím, že vám k němu Alza přibalí i knihu Cyberpunk 2077 – Original Comics. Do slevy se dále dostal třeba i Zaklínač 3: Divoký hon v edici Hra roku, který je nyní za 699 Kč. Z vlastní zkušenosti přitom můžeme říci, že za tuto částku rozhodně stojí, jelikož se jedná o naprosto úžasný titul, který vás přikove ke konzoli na dlouhé hodiny. Totéž v bledě modrém se pak dá říci i o mistrovských dílech studia Rockstar ve formě Grand Theft Auto V či Red Dead Redemption 2 – na oba tyto poklady též padly slevy. Na své si rovněž přijdou milovníci série Mafia – remasterovaný bundle Mafia Trilogy je totiž nyní levnější o 29 %, remake prvního dílu s českými titulky a dabingem pak seženete dokonce o 35 % levněji.

Zkrátka a dobře, je z čeho vybírat. Ale pozor, jako již tradičně jsou skladové zásoby omezené – tedy minimálně u krabicových titulů.