Zavřít reklamu

Vyjde trilogie Spyro na dvou či třech discích?

Trilogie Spyro by měla údajně vyjít na dvou či dokonce třech discích.

26. 10. 2018     Zdroj

Spyro

Že vyjde Red Dead Redemption 2 na více discích, tedy konkrétně na dvou, tak to nás tolik nepřekvapilo. Hra je to ohromná, a tak nebylo divu, že Rockstar se nehodlá uchýlit k nějaké příliš násilné komprimaci dat. Zvolena tedy byla cesta dvou Blu-Ray disků. Ostatně hra je pořádný macek, její velikost se pohybuje kolem 90 GB. Co nás ale rozhodně zarazilo, tak to je fakt, že by na více discích měla vyjít trilogie Spyro.

Dráček Spyro se toho nebojí!

Spyro Reignited Trilogy byla původně odložena z 21. září na 13. listopadu a nyní se možná provalilo proč tomu tak skutečně bylo. V létě se objevila zpráva, že hra vyjde na v podivném formátu. Disková verze měla nabídnout pouze první díl trilogie, zatímco zbylé dva díly by se stahovaly skrze internet. Activision si tuto variantu zřejmě rozmyslel, neboť se nyní prodejci dušují tím, že hra vyjde minimálně na dvou discích.

Tituly mají být celkově tři a že by dokonce titul vyšel jako trojdisková varianta se nám příliš nepozdává. Nicméně je tu možnost, že by Activision chtěl tlačit na nostalgickou notu tím, že by nabídl každý díl odděleně. Těžko říct spíš, to ale vypadá, že kolekce nabobtnala a dočkáme se tak dvou diskového vydání. Co se týče například Crashe, tak jeho kolekce si vyžádala přes 30 GB místa.