Zavřít reklamu

Vydání Cyberpunku 2077 je možná daleko blíž, než si myslíte

Hra, která má změnit herní průmysl, již klepe na dveře. Nebo je to jen planý poplach?

1. 10. 2018     Zdroj

O chystaném Cyberpunku 2077, který by měl do herního průmyslu vnést svěží vítr a mnohé zaběhlé zvyklosti změnit, se toho v posledních týdnech a měsících napsalo a namluvilo již skutečně mnoho. Zajímavé prvky ze hry totiž unikají jako na běžícím pásu a i samotní vývojáři se spoustou z nich netají, ale naopak chlubí. Největší otazník tak nyní visí nad tím, kdy se této hry zasazené do budoucnosti, dočkáme. I v tom bychom ale mohli mít konečně jasno.

Turecký distributor her, společnost Blikom, se na svém twitterovém účtu pochlubila velmi zajímavou zprávou, ve které tvrdí, že se Cyberpunku dočkáme již v příštím roce. Toto tvrzení je zajímavé i z toho důvodu, že to byl právě Bilkom, který v Turecku distribuoval další pecku vývojářů z CD Projekt Red – Zaklínače 3: Divoký hon. Právě kvůli tomu tak mnoho fanoušků usuzuje, že je distributor s vývojáři v úzkém kontaktu a nyní si nechal pustit pusu na špacír. Nicméně samotný CD Projekt Red celou situaci zatím ještě nekomentoval, takže je na předčasné jásání ještě příliš brzy.

Na potvrzení toho, zda skvěle vypadající Cyberpunk 2077 dorazí již v příštím roce, si tak budeme muset ještě nejspíš nějaký ten pátek počkat. Dle dostupných informací je ale vývoj hry na skvělé cestě a příští rok by až tak nereálný být nemusel. Nechme se však překvapit.