Zavřít reklamu

Vychází mobilní hra Birdie Crush. Spojuje golf s anime estetikou

Pro fanoušky anime i golfu povinnost.

8. 2. 2021     Zdroj

Dobrou golfovou hru aby člověk pohledal. Na mobilních zařízeních může fanoušek precizně upravených greenů vzít zavděk maximálně dvourozměrnými hrami od Noodlecake Studios nebo facinujícím počinem Desert Golf. Naději pro milovníky klasičtějšího zpracování luxusního sportu však přináší nový počin od vývojářů ze studia Com2uS. Birdie Crush: Fantasy Golf totiž nabídne tradiční hratelnost ve třech rozměrech zasazenou do světa, kde je golf sportem číslo jedna.

Birdie Crush: Fantasy Golf se odehrává ve fiktivním světě Tribain Kingdom, kde se chce stát golfovým šampiónem takřka každý. Po svém území tak země otevírá profesionální golfové školy. V jedné z nich začne ve hře i vaše cesta. Ve své nové alma mater se setkáte s množstvím zajímavých postav, se kterými budete prožívat cestu za svými společnými sny. Hra se hodně inspiruje anime estetikou. Pokud vám tedy tento žánr nesedí, zřejmě nebude ničím pro vás.

Kromě tradičního důrazu na přesnost každé ze střel po vás bude hra vyžadovat i správné používání speciálních schopností. Ty jsou navázány na jednotlivá golfová hřiště, každá hra by tak měla být zcela unikátní. Birdie Crush: Fantasy Golf nabízí množství různých herních módů, mezi kterými samozřejmě nechybí ani multiplayerové varianty. Hru můžete zcela zdarma stahovat z Google Play i z applovského App Storu.