Zavřít reklamu

Vychází Mario & Luigi: Dream Team Bros.

Mario & Luigi: Dream Team Bros. vychází právě dnes na Nintendo 3DS.

12. 7. 2013    

Je čas znovu oživit sérii Bros. a poznat Luigiho Snový Svět ve hře Mario & Luigi: Dream Team Bros., která vychází pro přenosné konzole z rodiny Nintendo 3DS již dnes, 12. července.

V této čtvrté sérii akčního RPG s Mariem a Luigim byla Princezna Peach pozvána spolu se svými přáteli včetně Maria & Luigiho na ostrov Pi’illo, ale než se na ostrov stačila dostat, unesl ji zlý netopýří král Antasma do Snového Světa. Aby vypátral tohoto nového nepřítele, musí Mario vstoupit do Snového světa skrz Luigiho spícího na polštáři vytvořeném z obyvatel ostrova Pi’illo.

V tomto Snovém světě je ale mnoho dalších obyvatel ostrova uvězněno králem Antasmou v úlomcích mystického Dark Stone. Luigi ale právě tyto obyvatele potřebuje používat jako svůj polšář pro umožnění vstupu Mariovi do Snového Světa, a tak je jejich záchrana klíčová. Zápletka se ale zamotává, když je Antasma poctěn návštěvou Bowsera z nové zločinné aliance, jejíž cílem je vypátrat mystický artefakt známý jako Dream Stone, který dokáže zajistit sílu potřebnou k dobytí celého světa! Aby je mohli zastavit, musí Mario a Luigi cestovat rozmanitou krajinou ostrova Pi’illo a samozřejmě i v nejhlubších částech Luigiho snů.

Ve hře poznáte obrovskou sílu Luigiho snů. Jedině ty mohou pomoci jeho bratrovi Mariovi v určitých místech postupovat ve hře dále.  Například když zasněný Luigi vstoupí do nebeského souhvězdí ve Snovém Světě, pomůžou Mariovi pro dosažení vyšších plošin schody, či mosty postavené z Luigiho. Tyto posuny a spustu dalších vychytávek patří mezi takzvané Luiginary Attacks, umožňující Mariovi získat v rozhodujících bitvách další power-upy i díky spojením s Luigim v reálném světě.

Ve Snovém Světě existuje celá řada těchto fantastických Luiginary Attacks, jako například Luiginary Hammer, kde se z Luigiho vytvoří velké kladivo umožňující Mariovi porazit nepřátele, nebo Luiginary Flame attack, kde se z Luigiho vytvoří ohnivá střela, kterou Mario své nepřátele dostane.

Postav se tváří v tvář zlé alianci Bowsera a Antasmy a pomoz Mariovi i Luigimu uskutečnit jejich plán. Mario & Luigi: Dream Team Bros. vychází již dnes, 12. července na všech konzolích z rodiny Nintendo 3DS. Zachraň lid ostrova Pi’illo a objev jeho rozmanitou krajinu, Snový Svět, a samozřejmě také poznej Luigiho jinak, než kdy dříve.