Zavřít reklamu

Vychází Hockey Arena 2011

Herní studio Sketch Games, tvůrce úspěšných titulů Animal Ark – Africa a ArkanoArena, s radostí oznamuje vydání nové hry Hockey Arena 2011 pro zařízení iPhone, iPod Touch a iPad. Novinka se zaměřuje na aktuální probíhající mistrovství světa v ledním hokeji, které hostí Slovenská republika. Hockey Arena 2011 nabízí možnost projít celým turnajem ve formě samostatných […]

13. 5. 2011    

Herní studio Sketch Games, tvůrce úspěšných titulů Animal Ark – Africa a ArkanoArena, s radostí oznamuje vydání nové hry Hockey Arena 2011 pro zařízení iPhone, iPod Touch a iPad. Novinka se zaměřuje na aktuální probíhající mistrovství světa v ledním hokeji, které hostí Slovenská republika.

Hockey Arena 2011 nabízí možnost projít celým turnajem ve formě samostatných nájezdů. O úspěchu nebo neúspěchu však rozhodují vědomosti – ve hře se nachází více než 300 otázek, které otestují hloubku vašich znalostí hokejového světa. Zúčastněné týmy, uspořádání do skupin a samotná pravidla věrně kopírují skutečný šampionát a nabízejí tak autentický turnajový zážitek.

Vlastnosti titulu:

– Unikátní herní design – úspěch nebo neúspěch je závislý na vašich znalostech
– Mistrovství světa IIHF 2011 s autentickým rozpisem a pravidly
– Více než 300 hokejových otázek
– 16 národních týmů
– Vs. mód – porovnejte si vaše hokejové znalosti s kamarády
– slovenský, český, anglický, německý a ruský jazyk
Hockey Arena 2011 pro iPhone / iPod Touch a Hockey Arena 2011 HD pro iPad jsou již v prodeji za cenu 0,79 € a podobně jako všechny hry od Sketch Games, i tato obsahuje Slovenskou lokalizaci.

Hockey Arena 2011

iPad verze