Zavřít reklamu

Víme, kdy dorazí na PlayStation 4 EA Access

Volejte sláva a tři dny se radujte. Jedna z nejlepších herních služeb současnosti míří konečně na PS4.

9. 5. 2019     Zdroj

Pokud jste příznivci her od EA a zároveň vlastníte PlayStation 4, máme pro vás skvělou zprávu. Spekulace se totiž do puntíku naplnily a na tuto herní konzoli dorazí již brzy služba EA Access, ve které naleznete za symbolické předplatné spoustu herních titulů právě z dílny EA. Tuto vymoženost si mohli doposud užívat jen majitelé Xboxů One. 

EA Access dorazí na PlayStation 4 konkrétně v červenci a stát bude buď standardních 99 korun na měsíc nebo 599 korun na rok. Cenově tedy vyjde naprosto stejně jako na Xboxu. Z vlastní zkušenosti však mohu říci, že roční předplatné se dá mnohdy sehnat i podstatně levněji a to zejména v období Vánoc na různých internetových obchodech. I kdyby jste jej však kupovali za 599 korun přímo ve Storu, tato investice se rozhodně vyplatí. Za tuto cenu totiž dostanete stovky hodin zábavy díky Battlefieldu, Mass Effectu, Need For Speed či sportovním hrám FIFA, NHL, MADDEN či NBL. K dispozici je toho však samozřejmě daleko více, přičemž platí standardní pravidlo “dokud platíš, hraješ”. 

O příchodu služby EA Access na konzole od Sony se spekulovalo v minulosti již mnohokrát, přičemž vše nakonec vždy ztroskotalo. Před nedávnem však majitele PlayStationů nadzvedlo ze židle samotné EA, které se nechalo slyšet, že již brzy oznámí velkou novinku, kterou si mnozí spojovali právě se Sony. A právě tato předpověď se nakonec skutečně vyplatila, což je jednoznačně skvělé.