Zavřít reklamu

Víme, kde se bude nejspíš odehrávat další Assassin’s Creed

Nová asasínská hra už je ve vývoji.

8. 4. 2019     Zdroj

O sérii Assassin’s Creed slyšel alespoň jednou v životě snad každý hráč. Za dobu své existence si totiž dokázala podmanit miliony hráčů po celém světě, kteří hltají každý její díl a to i přesto, že se poslední dva – konkrétně Origins a Odyssey – od původního pojetí této herní série velmi vzdálily. Nejeden hráč si proto klade otázku, kam nás Ubisoft zavede v dalším díle? 

Přesně v tom by mohlo nyní jasno. V novém The Division 2 se totiž podařil hráčům nalézt poměrně zajímavý plakát zachycující vikinga držícího jablko ráje, které se v sérii již mnohokrát objevilo. A jelikož má Ubisoft podobné Easter Eggy rád, je velmi pravděpodobné, že právě tímto náznakem se rozhodl poodhalit nový díl Assassin’s Creed. 

O zasazení nového asasínského dílu do období vikingů informoval nejprve na internetu jeden youtuber. Jeho slova poté potvrdil i uznávaný portál Kotaku, jehož zdroje patří mezi ty nejpřesnější. A právě ty Kotaku prozradily, že asasín skutečně zamíří mezi vikingy. Na představení této hry si však budeme muset ještě chvíli počkat. Není tomu totiž tak dávno, co na konzole a počítače dorazil Odyssey, po kterém si chtěl dát Ubisoft chvíli pauzu. Nový díl se tak očekává až v roce 2020. Snad tedy bude stát za to jako zbytek herní série.