Zavřít reklamu

Víme, co všechno přinese leden 2018 do Assassin’s Creed: Origins

Informace o nové aktualizaci, která s sebou přinese první rozšíření zvané Hidden Ones.

9. 1. 2018    

Assassin’s Creed: Origins k nám dorazilo 27. října 2017, téměř s výborným hodnocením a právě naše si můžete přečíst ZDE.

Nová aktualizace, která míří do hry bude mít spoustu novinek. Dočkáme se prvního DLC Hidden Ones, na které všichni netrpělivě čekáme, protože právě v nové expanzi se dozvíme, kdo to byli první asasíni. Na obrázku k prvnímu rozšíření jsou rozestavěné pyramidy, to znamená, že možná nahlédneme i k první stavbě pyramid. Dále v aktualizaci přibude nové vybavení z truhel Heka a bude možnost prodávat oblečení v dílnách.

DLC Hidden Ones

Leden přivítá příchod první velké expanze, The Hidden Ones, ve které se Bayek a Asasínové setkají s Římany, kteří obsadí zcela novou oblast ve hře, takže další průzkum bude k dispozici. V novém DLC se můžeme těšit na nový příběh a úroveň postav se zvýší ze 40 na 45. Abychom mohli začít novou příběhovou linku, musíme mít zakoupený Season Pass. Ti, kteří tak neudělali, doporučujeme určitě v blízké době zakoupit, aby jste nepřišli o všechnu parádu.

Zkoušky bohů jsou zpět!

Pokud jste nestihli porazit některého z bohů, nyní je čas to vzít do svých rukou. K poražení budou k dispozici 2 bohové a to Anubis, který je dostupný od 9. ledna do 16. ledna a Sobek, který bude k mání od 23. ledna až do 30. ledna.

Nové vybavení

Bayek obdrží také spoustu nových zbraní a nový Outfit, který si můžete odemknout na Ubisoft Clubu za 40 zlatých mincí. Názvy balíčků se zbraněmi a datum jejich vypuštění do Egypta, naleznete níže.

Almighty Pack – 16. leden 2018

For Honor Pack – 30. leden 2018

Warden’s Oath Outfit – 30. leden 2018

Harlequin and Chop-Chop Pack – leden 2018

Prosinec 2017 nám toho do Assassin’s Creed: Origins přinesl také mnoho, veškeré informace o nových výzvách, které byli zpřístupněny právě v prosinci, naleznete ZDE.