Zavřít reklamu

Víme, co přinese aktualizace 5.50 pro PS4

Velice příjemné kosmetické novinky přinese nová aktualizace.

6. 2. 2018    

Už dříve jsme Vás informovali o registraci do testování nového updatu 5.50 pro systém PlayStation 4. Pokud jste se úspěšně registrovali a měli špetku štěstí, tak si zkontrolujte notifikace na Vaší konzoli. Dnes totiž Sony vypouští betu a čeho všeho jsme se dočkali zjistíte níže.

Play Time Management 

Tuto funkci ocení zejména rodiče, kteří bedlivě hlídají, jak dlouho jejich dítě hraje. Jedná se o rozšíření Rodičovské kontroly. Nyní lze nastavit přesný čas, po který má dítě přístup do konzole, je také možno vidět kolik času přesně zbývá.

Import vlastních tapet skrze USB disk

Toto potěší snad každého uživatele PS4. Do teď šel nastavit, jako tapeta systému, pouze screenshot zachycený pomocí SHARE tlačítka. S novou aktualizací přichází možnost vložení obrázku z USB disku.

Vylepšená knihovna

Nový update rozděluje knihovnu do dvou hlavních záložek: applikace, které jsou právě nainstalované v konzoli a položky zakoupené na PS Store. Dále přichází zvláštní kategorie pro FREE hry z předplatného PS Plus. A nakonec můžete skrýt položky, které už nevyužijete, například BETA verze her, jenž už dávno skončily.

Vylepšené Quick Menu

Další položkou na seznamu novinek je i vylepšení Rychlého menu. Nyní lze přidat i položka pro vlastní seznam přátel, kam si můžete přidat ty nejvěrnější herní kolegy.

Rychlejší mazání notifikací

Mazání upozornění je odteď rychlejší a pohodlnější, odstraňovat notifikace nyní lze i pomocí výběru.

Funkce Supersampling

Tato vymoženost se týká pouze vlastníků mezigenerační konzole PS4 PRO. Pokud hrajete „pouze“ na full-hd televizi, obraz bude převáděn do vyššího rozlišení a následně přizpůsoben rozlišení 1080p. Zlepší se vizuální efekt, ale jako daň se můžou vyskytnout propady snímků za vteřinu.

Jste spokojení s novinkami či už dokonce testujete? Dejte nám vědět v komentářích!