Zavřít reklamu

Vigor – Update 0.9 s názvem Aid vychází v červenci

Česká záležitost Vigor se dočká nového patche.

21. 6. 2019     Zdroj

Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že v červenci vydá update 0.9 s názvem Aid pro svou Xbox One exkluzivní shoot ‚n‘ loot hru Vigor. Update 0.9 přinese nejdůležitější novinky a úpravy před vydáním free-to-play verze hry v létě 2019. Konkrétně nabídne nové zpracování střelby, vylepšené animace a interakce, nový Spectator mód, přepracovaný tutoriál, obchod s oblečením a doplňky pro Outlandery.

Vigor brzy nabídne novinky

Společně s vydáním updatu 0.9 se odehraje celá řada zásadních událostí – zejména reset progrese. Všichni majitelé Founder’s Packu však budou mít možnost znovu rozjet svůj postup ve hře s dostatečným předstihem před hráči, kteří začnou Vigor hrát až po vydání free-to-play verze. A protože si tvůrci Vigoru nesmírně váží všech, kteří hru podporují od vydání v Game Preview programu, dostanou všichni hned několik odměn v závislosti na jejich aktuálním Shelter levelu a množství vylepšení, které na něm provedli. Samozřejmě dostanou zpět všechnu dříve nakoupenou a utracenou hard currency a poslední předmět z Founder’s Packu: košili.

Zapomenout bychom ale neměli ani na současné dění mezi vydáním updatu 0.8 a 0.9. Vydali jsme menší aktualizaci, která do hry přidává Random Duos. To se naše komunita rozhodla oslavit organizováním turnaje, kterého se zúčastní partneři i část našich vývojářů. Turnaj se odehraje už 22. června.