Zavřít reklamu

Velká sleva na skládací Samsungy. Nový Z Flip3 vychází jen na 497 Kč měsíčně

Komerční sdělení

14. 9. 2021    

Nový Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 jsou nejúspěšnější skládací telefony. Jen na českém trhu se novinek během dvou týdnů prodalo více než předchozí generace za celý loňský rok. Ode dneška si Z Fold3 i Z Flip3 můžete koupit ještě výhodněji a ušetřit několik tisíc korun, protože u Mobil Pohotovosti dostanete k telefonům hned dva bonusy.

Prodejním trhákem je hlavně „véčkový“ Galaxy Z Flip3. A není divu, jeho cena je totiž oproti předchozí generaci výrazně nižší a přitom samotný telefon je v mnoha ohledech dokonalejší. A nyní je ještě za atraktivnější cenovku. Pokud si totiž některý ze dvou skládacích Samsungů koupíte a poté prodáte svůj stávající smartphone, čeká na vás bonus až 5 000 Kč, který se připočte k výkupní ceně starého telefonu. U Mobil Pohotovosti vám navíc ještě výkupní cenu navýší o dalších 15 %.

Rozhodnete-li se například vyměnit svůj Galaxy S21 právě za Galaxy Z Flip3, čeká na vás celková sleva 15 345 Kč. Ve výsledku vás nový Z Flip3 vyjde jen na 11 645 Kč, anebo na 497 Kč měsíčně. Díky spolupráci Mobil Pohotovosti a Hello Bank! si totiž jakoukoli výslednou cenu můžete rozdělit do 26 splátek, což je na tuzemském trhu exkluzivní služba.

Bonus 15 % získáte dokonce i při nákupu Galaxy Watch4 a Watch4 Classic. Stačí opět jen po koupi nových hodinek prodat své stávající smartwatch (Samsung, Xiaomi, Fitbit atd.) a bonus se vám okamžitě přičte k výkupní ceně. Právě díky tomu můžete nové Galaxy Watch4 pořídit už za 4 460 Kč, anebo za 190 Kč měsíčně rozdělených do 26 splátek.