Zavřít reklamu

Věděli jste, že ve hře Zaklínač 3: Divoký hon lze narazit na loď duchů?

Titul Zaklínač 3: Divoký hon zřejmě ukrývá jedno dávné tajemství.

19. 10. 2018     Zdroj

CD

Tak a ruku nahoru – kdo z vás věděl, že je ve hře Zaklínač 3: Divoký hon také loď duchů? Žádné ruce nevidíme, těžko soudit, zda za to může fakt, že to nikdo nevěděl nebo, že vás skrz naše řádky nemůžeme vidět. Ale zpět k meritu věci. Hra ukrývá jedno tajemství, o kterém se dlouho nevědělo a tím je již zmíněná loď.

Hra je plná různých překvapení, stačí se dívat

Na Twitteru o tom informoval sám CD Projekt k 11. výročí celé série. Pokud se ve specifickou dobu na specifickém místě v okolí Skellige pohybujete na loďce, tak ji můžete také spatřit. Konkrétně by to mělo být kolem malých ostrůvků mezi And Skellig a Hindarsfjall. Časově pak kolem 1 hodiny ranní.

Nelze s ní však nijak interagovat a lze ji spatřit jen jednou denně. Pak se loď potopí do hlubokých vod. Není to však úplně žhavá novinka. Někteří hráči se s lodí náhodně potkali, ale příliš se tato zpráva nikde nerozmohla.

Zatím nevíme, zda CD Projekt RED pracuje na novém Zaklínači. Je ale pravdou, že tomu v minulosti mnohé naznačovalo. Aktuálně ale také tvoří rozsáhlé sci-fi RPG Cyberpunk 2077. To by mělo dorazit v příštím roce a slibuje velkolepou hratelnost spojenou se silným příběhem. Doufejme, že se dozvíme podrobnosti o vydání již brzy.