Zavřít reklamu

Vánoční slevové tornádo na Alze nabírá na obrátkách, ulovte si svůj zlevněný produkt i vy

Do Vánoc už příliš mnoho času nezbývá, což je pro ty z vás, kteří ještě nemají pro své blízké nakoupené vánoční dárky, poměrně špatná zpráva. Na paniku je však naštěstí ještě čas. Chybějící vánoční dárky totiž můžete doladit díky vánočnímuslevovému tornádu na Alze.  Vánoční slevové tornádo odstartovali na začátku tohoto týdne a skončí 15. prosince o půlnoci. Slev, které […]

7. 12. 2019    

Do Vánoc už příliš mnoho času nezbývá, což je pro ty z vás, kteří ještě nemají pro své blízké nakoupené vánoční dárky, poměrně špatná zpráva. Na paniku je však naštěstí ještě čas. Chybějící vánoční dárky totiž můžete doladit díky vánočnímuslevovému tornádu na Alze. 

Vánoční slevové tornádo odstartovali na začátku tohoto týdne a skončí 15. prosince o půlnoci. Slev, které s sebou přiválo, je skutečně obrovské množství a vztahují se nejen na elektroniku, ale také na hobby, zahradu nebo sport. Zkrátka a dobře, problém s výběrem dárku by díky takto obsáhlé slevové nabídce nastat neměl, což je rozhodně potěšující. 

Slevy, které slevové tornádo přineslo, naleznete v nabídce Alzy velmi jednoduše. Stačí totiž jen to, abyste kurzorem myši na počítači najeli na daný produkt a pokud se vám na něm zobrazí nápis Slevové tornádo, je právě tento produkt výrazně v rámci slevové akce zlevněn. Pro jablíčkáře budou zajisté nejzajímavější slevy na Apple produkty, kterých je nyní na Alze relativně dost, či na produkty s podporou HomeKitu, se kterými slevové tornádo též zamávalo. Tomuto nebezpečnému větru nicméně neunikly ani televize, notebooky, smartphony jiných značek, potažmo domácí spotřebiče. Chybí-li vám tedy stále nějaké ty dárky, už víte, kde hledat.