Zavřít reklamu

Vampyr bude sát krev i hráčům na Nintendu Switch

Akční RPG Vampyr se podívá i na Nintendo Switch.

26. 10. 2018     Zdroj

Vývojáři ze studia Dontnod zaznamenala velmi kladný ohlas od kritiky i od hráčů za titul Vampyr, který vyšel začátkem června. Šlo o velmi netradiční kousek se skvělou atmosférou a výborným scénářem. Nyní bylo potvrzeno, že kromě tří hlavních platforem si hráči Jonathana Reida a dalších upírů užijí i na konzoli Nintendo Switch.

Vampyr se objeví i na Nintendu Switch

Poněkud překvapivá zpráva byla vypuštěna přímo samotným vydavatelem Focus Home Interactive. Tady trochu zůstává otázkou, zda bude port pro Switch vyvíjen přímo studiem Dontnod, ale spíše bychom tipovali, že se o to postará některé z externích studií. Doufejme však, že půjde o zdařilou předělávku, neboť hra si to zaslouží.

Letos už se zřejmě hráči na Nintendu nedočkají, ale dá se očekávat, že by se Vampyr mohl objevit zhruba rok po svém vydání. Aktuálně se však Nintendo pochlubilo, že na Switch už je dostupných více jak tisíc her, takže by hráči měli mít co hrát, než populární upír dorazí.

Titul se zaměřuje na upírskou tématiku v roce 1918. Londýn se potácí na pokraji sebedestrukce, všude řádí španělská chřipka a lidé hromadně umírají. Někteří se však za podivných okolností vracejí zpět mezi živé, ačkoliv v jiném stavu. Příběh nabízí spoustu překvapení a tajemství. Pokud jste tedy titul ještě nehráli a máte některou ze tří hlavních platforem, tak na nic nečekejte!