Zavřít reklamu

Valve: Na singleplayer jsme nezanevřeli

Společnost Valve je známá především díky svému obchodu s digitálními kopiemi her, Steamu. Proslavila se ale také i řadou známých a úspěšných her v čele s Half Life, potažmo jeho modem Counter Strike. Samotný šéf studia, Gabe Newell se v jednom z rozhovorů na Youtube vyjádřil, že nedávno vydaný (a výborný) Portal 2 by měl […]

9. 5. 2011    

Společnost Valve je známá především díky svému obchodu s digitálními kopiemi her, Steamu. Proslavila se ale také i řadou známých a úspěšných her v čele s Half Life, potažmo jeho modem Counter Strike.

Samotný šéf studia, Gabe Newell se v jednom z rozhovorů na Youtube vyjádřil, že nedávno vydaný (a výborný) Portal 2 by měl naznačit, kam se společnost, potažmo všechny její hry v budoucnu vydá. Tedy můžeme očekávat daleko větší propojení se světem, či obsáhlejší sociální služby.

To ale ani v nejmenším neznamená, že by Valve na singleplayerové produkty zanevřelo, jako se tomu zdálo v posledních několika letech, kdy většinou vycházely jen multiplayerové tituly. Dočkáme se spíše většího propojení s přáteli, což ještě zvýší požitek z hraní.