Zavřít reklamu

V šesté sezóně Call of Duty: Warzone bude hráčům dělat společnost ochočený netopýr

Call of Duty vytahuje u příležitosti Halloweenu zatím svůj neabsurdnější finisher.

29. 9. 2020     Zdroj

Do Call of Duty: Warzone a Modern Warfare přichází s novou sezónou řada novinek. A tou nejzajímavější je bezpochyby nový finisher move v podobě ochočeného netopýra. Call of Duty už v minulosti do hry přidalo možnost zavolat si na pomoc nějakého domácího mazlíčka, a i když jedním z nich byla divoká hyena, netopýr je z nich zatím nejabsurdnější. Vývojáři ho navíc pojmenovali Edward. Spojitost se Stmíváním ale vidím asi pouze já.

Každopádně šestá sezóna přidává do Call of Duty i řadu klasických přídavků ve formě nových map, operátorů, zbraní a herních módů. Call of Duty: Warzone navíc dostane nový systém přesouvání po mapě ve Verdansku. Tým z Infinity Ward se rozhodl pro hráče vybudovat pohodlné metro.

Nepříjemnou zprávou je velikost nového updat. Už tak nabobtnalá hra se rozroste o několik desítek gigabajtů, přesně o kolik záleží na hrané verzi. Počítačová verze Modern Warfare si však například s novým updatem ukousne těžko uvěřitelných 57 gigabajtů. Na kompletní seznam změn v nové sezóně se můžete mrknout na blogu vývojářů.