Zavřít reklamu

V Red Dead Redemption 2 naleznete i herní svět z prvního dílu

V nové kovbojce toho naleznete opravdu spoustu.

5. 11. 2018     Zdroj

Red Dead Redemption 2

Kovbojka Red Dead Redemption 2 vyvolala ve světě obrovské nadšení, které ještě pěkných pár týdnů či měsíců neutichne. Z recenzí totiž vychází naprosto fenomenálně a i ohlasy “běžných” hráčů jsou fantastické. Rockstaru se zkrátka povedlo trefit hrou přímo do černého a dotažením každičkého detailu k dokonalosti ohromit svět. A ten bude objevy ve hře nejspíš ohromován i nadále. 

Že je mapa světa v Red Dead Redemption 2 obří a nabízí velké množství různorodých činností jste se na našem webu dočetli již mnohokrát či jste si jí už prošli na vlastní kůži. Věděli jste ale, že v ní naleznete i mapu z prvního dílu? Ta se skrývá na severu mapy a nabízí samozřejmě lokace, na které si můžete vzpomenout z prvního dílu. Zajímavé však je, že toto území není v Red Dead Redemption 2 nijak využito. 

V tuto chvíli není zcela jasné, co přesně vývojáře k použití staré mapy z prvního dílu vedlo. Spekuluje se však nad tím, že by mohlo hrát toto území důležitou roli v blížícím se multiplayeru. Na zahraničních fórech se například objevují názory, že se vývojáři v Rockstaru snažili přichystat co nejrůznorodější svět kvůli možnému Battle Royale módu. Na rozřešení této hádanky si ale budeme muset ještě chvíli počkat. Ke spuštění multiplayeru by totiž mělo dojít podle Rockstaru “někdy v listopadu”.