Zavřít reklamu

V novém Call of Duty se znovu objeví kampaň

Vrátí se spolu s kampaní i legendární kapitán Price?

13. 2. 2019     Zdroj

Call of Duty

Co si budeme povídat. Když Activision před vydáním nového Call of Duty: Black Ops 4 oznámilo, že si hráči tentokrát užijí jen multiplayer, jelikož singleplayer hra vubec neobsahuje, sklidilo za to od fanoušků této herní série ostrou kritiku. Mnoho z nich včetně mě si totiž právě v kampaních Call of Duty libuje a prochází je skutečně s chutí, tedy alespoň většinu z nich. Třeba taková kampaň ve WWII opravdu zabavila a i po grafickém zpracování skutečně pohladila po duši. Není se tak čemu divit, že se Activision po jednodílné anabázi k singleplayeru opět vrací.

Přestože se novému Black Ops 4 v prodejích velmi slušně daří, Activision si je zřejmě vědomé toho, že více podobných experimentů by mu hráči nemuseli odpustit. Možná i proto poodhalil při včerejším rozhovoru s investory šéf studia Rob Kostich plán na vytvoření kampaně v chystaném Call of Duty, které je plánované na letošní rok. Mnoho informací o něm sice v tuto chvíli nemáme, mělo by se však dle všeho odehrávat v současnosti, což by mohlo být pro mnohé hráče poměrně zajímavé zpestření.

Těžko v tuto chvíli říci, kdy bychom se mohli dočkat jeho ostrého vydání či první ukázky ze hry. Vzhledem k tomu, že Activision o hře zatím celkem mlží, to však vypadá, že se jí dočkáme spíše až ke konci roku. Ostatně, i loňský Black Ops 4 dorazil na konzole a PC na konci října. Je tedy pravděpodobné, že Activision zvolí podobnou strategii a své příznivce potěší novinkou na podzim